O mnie

wwwwwJestem lekarzem z 33-letnim stażem pracy, specjalistą z reumatologii i internistą. Ukończyłam z wyróżnieniem studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.

Przez 15 lat byłam ordynatorem oddziału reumatologii w szpitalu w Jaworzu k. Bielska-Białej. Specjalizację w zakresie leczenia akupunkturą uzyskałam w Instytucie Akupunktury w Warszawie u światowej sławy specjalisty w tej dziedzinie prof. Zbigniewa Garnuszewskiego. Od 20 lat z powodzeniem zajmuję się leczeniem tą metodą, jednocześnie stale podnosząc swoje kwalifikacje w tej dziedzinie, poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach, min. W międzynarodowym kursie leczenia akupunkturą w Monachium. W gabinecie prywatnym prowadzę również leczenie jako specjalista reumatolog i lekarz chorób wewnętrznych.

W moim prywatnym gabinecie, oprócz leczenia akupunkturą, prowadzę leczenie z zakresu reumatologii oraz chorób wewnętrznych. Posiadam także aparaty do fizykoterapii (diadynamik, S-300, ultradźwięki), których wykorzystywanie w leczeniu, skutecznie łagodzi bóle stawów i kręgosłupa, tzw. bóle reumatyczne. Stosuję też laser małej mocy do leczenia akupunkturą dzieci i osób źle znoszących nakłucie tradycyjną igłą.